אודותינו

הניהול

הפירמה מנוהלת בידי רואה החשבון נאדר מחול , בן 49 , נשוי + 2.

בעל תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות (האוניברסיטה העברית בירושלים). חבר לשכת רואי החשבון בישראל.

בעל תעודת בורר מומחה וחבר במכון הישראלי לחוות דעת מומחים ובוררים.

בעל ניסיון רב בתחום המיסוי דרך עבודתו במס ההכנסה במנהל האזרחי בבית אל וכן דרך ניהולו את הפירמה לראיית חשבון על סניפיה ברמלה ובראשון לציון משנת 1992.

מנכ"ל חברת סלקטיב ניהול וייעוץ בע"מ המתמחה בשירותי ניהול חשבונות, ייעוץ מס  ובהחזרי מס לשכירים ומנכ"ל חברת אולימפוס ש.נ. יעוץ עסקי ויזמות בע"מ המתמחה במתן פתרון כולל לעסקים לרבות חשבות שכר וגביה בהוראות קבע.

יועץ בעל שם בדיני עבודה ומספק להסתדרות החדשה חוות דעת מקצועיות בתחום מזה שנים רבות.

אסטרטגיה וחזון

הפירמה Selective הנה אחת חברות החזרי המס הוותיקות והמקצועיות ביותר בתחום זה.

שואפת לשמור על מעמדה כמובילה ולהמשיך לספק פתרון עסקי כולל ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.  ובכללם שירותי ראיית חשבון, הנהלת חשבונות, יעוץ ותכנוני מס, בדיקות כלכליות ופיננסיות לעסקים , ליווי שוטף והכנת תכניות עסקיות, וללקוח הפרטי יעוץ וליווי בהקמת עסק והגשת בקשות להחזרי מס לשכירים.

על-מנת לממש את שאיפותיה אימצה הפירמה Selective אסטרטגיה של השקעה בכוח אדם מיומן ומנוסה המחויב למצוינות, אשר מתעדכן ומשתלם בהתמדה והישר ממקור ראשון .  כמו כן קבעה לה הפירמה רף גבוה של רמת שירות וטיפול אישי המלווה ביכולתה לבחון את עצמה, לתקן ולשפר ככל שהדבר דורש ובכך להבטיח את מקומה כראשונה ומובילה ברמת השירות מול מתחריה.

ערכים

אמון ויושר

כבוד לזולת וכבוד למקצוע הנם ערך עליון עבורנו. אנו מחויבים לפעול מתוך אימון שניתן בנו ביושר והגינות, ובהתאם לקוד אתי עסקי עם לקוחות, ספקים ורשויות החוק.

איכות

איכות היא בסיס איתן להצלחה ותנאי הכרחי ליצירת יתרון תחרותי מתמיד. אנו מחויבים לאיכותם הגבוהה של היועצים ולרמתו הגבוהה של הטיפול המקצועי.

חדשנות ושינוי

חדשנות וגמישות כתפיסת עולם הן המפתח להובלת השוק בתנאים של תחרות ושינוי מתמיד. עולם המס והשינויים התכופים בחקיקת המס מחד, והגלובליזציה מאידך, מביאים אותנו לקיים תרבות ארגונית המעודדת חדשנות ומהווה תשתית אמיתית לשינוי כללי המשחק.

שאיפה מתמדת לניצחון

שאיפה מתמדת לניצחון היא הרוח המנשבת במפרשיו של הארגון, והיא שמניעה אותו. אנו מחויבים לעשות כל שביכולתנו כדי להיות מועדפים על הצרכן, לנצח את המתחרים שלנו ולהתגבר על מכשולים בכל תחום, תוך קיום ערכי האמון, היושר, האיכות והחדשנות.

בדיקת זכאות

מגיע לך כסף ממס הכנסה ?

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה חינם!

השאר פרטיך ללא התחייבות

ונבדוק עבורך כמה כסף מגיע לך ממס הכנסה.

פתרונות אינטרנט::WebDepot

סלקטיב – החזרי מס

הרצל 75, רמלה

ת.ד 931

מיקוד 7210901

טל 08-9189888

פקס 08-9189889

  • דואר אלקטורני
  • פייסבוק
  • גוגל פלוס

SELECTIVE – TAX RETURN

Hertzel 75 ST .

POB 931

zip code: 7210901

Phone: 08-9189888

Fax:08-9189889

 

F