תביעה לדמי אבטלה

תביעה לדמי אבטלה נעשית תוך כדי פנייה ללשכת התעסוקה, אדם אשר רוצה לברר אודות סיכוייו לקבל דמי אבטלה, ניגש ללשכת התעסוקה בכדי לברר פרטים אילו, ישנם כמה תנאים שאם אותו אדם אשר דורש זכאות לדמי אבטלה, עומד באחד מיהם, הרי הוא זכאי לדמי אבטלה חודשיים.עובד שעבד במקום עבודה ופוטר זכאי לדמי אבטלה מרגע הפסקת העבודה ועד חצי שנה, עובד שהתפטר, לאחר 3 חודשים יכול לגשת ללשכת התעסוקה עם הטפסים המתאימים ולהיות זכאי לדמי אבטלה אילו.

זכאות לדמי אבטלה מהותית ביותר עבור אנשים רבים שאיבדו את עבודתם, הדרך להשגתה של זכאות שכזו הינה ארוכה ביותר וחייב האדם המבוטל לדעת ולהיכר את תנאיו בצורה טובה.

זכאות לדמי אבטלה ודמי אבטלה

דמי אבטלה וזכאות לדמי אבטלה מספקים לאדם אוויר לנשימה לפניי שימצא את מקום עבודתו ומקור הכנסתו הבא, זכאות לדמי אבטלה מספקת לאדם זמן חשיבה וחיפוש אחר מקום עבודתו הבא.

זכאות לדמי אבטלה הינה תהליך לא קל, אדם אשר רוצה לזכות באילו חייב לבדוק היטב את התנאים לזכאותו והאם הוא עומד בהם, זכאות לדמי אבטלה ראשית מדברת על היות האדם הדורש בן עשרים ויותר אך מתחת לגיל 65, אדם שהשלים תקופת הכשרה לפני שהפך למובטל או אם אותו אדם מוגדר כמובטל לפני התנאים שהופכים אדם למובטל בהגדרה.

דמי אבטלה משוקללים לפי המשכורות האחרונות של האדם שהפך למובטל, 75 אחוזים מהמשכורת הממוצעת של האדם ניתנת לו לחצי שנה בה משולמים דמי האבטלה.

זכאות לדמי אבטלה ומכלול הבירורים אותם עושה האדם המובטל, למרות שהינם מצריכים זמן יקר של התעסקות, משמעותיים הם ביותר שהרי משך חיפוש העבודה עלול להיערך זמן רב לעיתים.

פיצויי פיטורים

פיצויי פיטורים הינם עוד מרכיב חשוב ומהותי ביותר בחיינו כאנשים עובדים, במיוחד אם אנו עובדים כשכירים, פיצויי פטורים מכילים בתוכם כמו זכאות לדמי אבטלה כמה וכמה תנאים לזכאות שחשוב לנו לדעת אודותם.

פיצויי פיטורים הנפסקים שווי ערך למשכורת חודשית עבור כל שנה בה עבד המפוטר, הזכות לפיצויי פיטורים חשוב ביותר לדעת קיימת למי שעבד שנה אחת ברציפות.

יש לציין שבתי הדין לעבודה פוסקים רוב הזמן לטובת העובד, במידה והוא פוטר בחודש ה-11 של עבודתו, שהרי מבינים הם שמקום העבודה על מנת שלא לשלם לו פיצויי פיטורים, מפטרים אותו רגע לפני הגעתו לפרק זמן של שנה בעבודה.

בדיקת זכאות

מגיע לך כסף ממס הכנסה ?

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה חינם!

השאר פרטיך ללא התחייבות

ונבדוק עבורך כמה כסף מגיע לך ממס הכנסה.

selectivePageBtn

פתרונות אינטרנט::WebDepot

סלקטיב – החזרי מס

הרצל 75, רמלה

ת.ד 931

מיקוד 7210901

טל 08-9189888

פקס 08-9189889

  • דואר אלקטורני
  • פייסבוק
  • גוגל פלוס

SELECTIVE – TAX RETURN

Hertzel 75 ST .

POB 931

zip code: 7210901

Phone: 08-9189888

Fax:08-9189889

 

F